Пошукове просування сайтів - один з ефективних інструментів залучення цільових відвідувачів на ваш web-ресурс. За допомогою SEO просування можна досягти збільшення клієнтської бази для вашого бізнесу, підвищити впізнанність бренду, збільшити прибуток за рахунок залучення зацікавленої цільової аудиторії на сайт компанії, або інтернет-магазин.

Хоча цей вид просування не дає моментальних результатів, а розрахований більше на довгострокову перспективу, при розумному і якісному підході в його реалізації, цілком можливо досягти мети по зростанню прибутку і поверненню інвестицій.

Під «розумним і якісним підходом» я маю на увазі не просто виконання усіх можливих і неможливих порад з оптимізації, а індивідуальний підхід і підбір оптимальних маркетингових інструментів, ефективних для конкретного проекту.

Мій підхід в просуванні сайтів

  1. Проводжу технічний аудит сайту, аналізую на відповідність оптимізації під вимоги пошукових систем, надаю детальний звіт з рекомендаціями по усуненню недоліків.
  2. Проводжу оптимізацію текстового контенту (правильне вживання тегів заголовків Н1-Н6, унікальність тексту, використання Title і Description).
  3. Опрацьовую семантичне ядро сайту, для просування по важливих пошукових запитах.
  4. Проводжу аналіз структури сайту, оптимізую для seo-просування по низько і середньочастотним запитам.
  5. Проводжу аналіз посилального профілю і розробляю стратегію по його нарощуванню.
  6. Проводжу аналіз конкурентів, шукаю нові інструменти і шляхи для зростання проекту.
  7. Веду статистику по виконаним роботам і досягнутим результатам. Складаю звіти, аналізую їх на предмет доцільності виконання тих, або інших робот в ключі даного проекту. Відмовляюся від неефективних інструментів.

Вартість просування сайтів

#ПослугаОписЦіна за роботу без урахування рекламного бюджету
1 SEO-просування з розділеним бюджетом

Цей вид просування має на увазі окрему плату за виконану роботу опимизатором і окремо виділений рекламний бюджет на маркетингові інструменти просування.

 від $100 в місяць

Обговорити проект

Є питання по Вашому проекту? Задайте їх у формі зворотного зв'язку.