Реклама сайтів – це інструмент платного залучення цільової аудиторії із спеціалізованих рекламних інтернет систем.

Можна виділити три основні напрямки інтернет-реклами:

  1. Контекстна (пошукова) реклама – вид інтернет-реклами, при якому рекламне оголошення показується відповідно до змісту, контексту інтернет-сторінки, або введеного користувачем пошукового запиту.
  2. Банерна (тизерна) реклама – розміщення банерів (тизерів) на цільових ресурсах в мережі Інтернет для залучення потенційних клієнтів і підвищення впізнанності бренду.
  3. Таргетована реклама в соціальних мережах – рекламні публікації в соціальних мережах, прив'язані до певних інтересів, або анкетних даних їх користувачів.

Кому потрібна реклама сайтів

Інтернет-реклама, дозволяє показувати оголошення з необхідною інформацією і посиланням на ваш сайт відразу ж після налаштування, і модерації у відповідній рекламній системі (Google, Yandex, Facebook, Instagram). Час модерації може займати від 1-ї до 24-х годин.

Отже, якщо ви хочете вже зараз досягати свою цільову аудиторію і збільшувати трафік на свій сайт, то вам потрібний цей вид реклами.

Також інтернет-реклама буде вам потрібна якщо:

  • у вас односторінковий сайт, landing page або сайт виконаний на flash;
  • у вас молодий сайт, який ще не займає хороше місце в органічній пошуковій видачі;
  • у вас сайт з висококонкурентною тематикою;
  • сайт з «енциклопедичною» тематикою;
  • ви хочете перехопити трафік своїх конкурентів.

Скільки коштує інтернет-реклама

Існує думка, що інтернет-реклама – це найдешевший спосіб залучення цільової аудиторії. Але це не зовсім точне висловлювання.

Використовуючи цей вид реклами є можливість регулювати охоплення аудиторії і платити за певну кількість досконалих дій користувача (переходи на цільовий веб-ресурс, здійснення певних дій на цьому ресурсі) або за певну кількість показів рекламного оголошення унікальним відвідувачам. Ця можливість дозволяє платити меншу суму за охоплення вужчої аудиторії. Але, чим більшу аудиторію ви хочете охопити, тим більш високий рекламний бюджет буде потрібний.

Тому треба розуміти, що стартуючи з мінімального рекламного бюджету 100 $ в місяць, наприклад, надалі суму витрат треба буде збільшувати для охоплення більшого числа потенційних клієнтів.

Обговорити проект

Є питання по Вашому проекту? Задайте їх у формі зворотного зв'язку.