Гугл більше не підтримує розмітку rel=prev/next

Гугл більше не підтримує розмітку rel=prev/next

21 березня 2019 стало відомо, що Google більше не підтримує атрибут rel=next/prev, який було запущено компанією у 2011 році.

Це помітив один із працівників команди Google Webmasters, після чого документи онлайн довідки, присвячені атрибуту, було видалено. Як з'ясувалось, у пошуку було відключено підтримку даного атрибуту декілька років тому, але офіційно про це ніде не було повідомлено.

 Замість rel=next/prev, Google тепер рекомендує вебмайстрам розміщувати свій контент на одну сторінку, а не розбивати його на декілька сторінок:

Коли ми оцінили наші сигнали індексації, то вирішили позбутися rel=next/prev. Дослідження виявили, що користувачі полюбляють односторінковий контент, прагнуть до цього, коли це можливо, проте контент, який складається із декількох частин, також чудово працює для пошуку Google. Робіть те, що найкраще для Вашого користувача!

Але варто відмітити, що наразі немає необхідності видаляти дану розмітку. Під час останньої відеозустрічі з веб-майстрами працівник Google Джон Мюллер відмітив, що цей атрибут може використовуватися іншими пошуковими системами та браузерами, а також і надалі бути корисним для користувачів.

Що стосується Google, то пошукова система взагалі не використовує даний атрибут:

Сергей Коваленко

Автор:Сергей Коваленко

Автор этого блога

Коментарі ()

  1. Паша 21 березень 2019, 02:07 # 0
    Хорошая статья!
    До гори